פתרונות מידוף

מדפי תצוגה לחנויות

בין מוצרינו השונים, חברתינו משווקת מערכות מידוף לתצוגה בחנויות, כגון מדפי בינקל בתלייה לקיר בצבע לבן או קרם (תמונות בקטלוג), וגם מידוף גונדולה לאמצע ומדפי פרמידה, כולל קנט מחיר. המדפים נועדים לאחסנה של מוצרים קלים וגם כבדים עד לעומס של 100 קילו למדף.

מידוף מודולרי מגולוון

חלק חשוב מהמוצרים שחברתנו משווקת, הוא המידוף המודולרי המגולוון, אשר מתאים גם לאחסנה ביתית וגם למחסני ארכיב גדולים. היתרון הגדול במערכת מידוף מודולרי הוא שניתן לפרק ולהרכיב בקלות ללא ברגים, ובמקרים רבים גם אין צורך לחזק לקיר, (כשמדובר במערכות מידוף מספיק עמוקות ולא גבוהות). המידוף המודולרי יכול גם לשמש לשולחנות במשרד או לכונניות ספרים, ואף למערכות בגדים בשילוב מוטות תלייה מודולריים. (תמונות בקטלוג).

מדפי אחסון רגילים

אחד מהמוצרים הפופולריים היום בשוק המדפים, זה המידוף הרגיל למחסנים, אשר נקראים בשפה המקצועית, מדפי סופרסלוט. בחברתינו ניתן להזמין מערכת מידוף רגיל במידות סטנדרט, (מפורט בקטלוג), כמו כן ניתן להזמין מידוף במידות מיוחדות לפי דרישת הלקוח. ניתן גם לייצר מידוף רגיל בעובי פח מיוחד למשקל כבד יותר מהרגיל, כמובן גם בצבעים מיוחדים לפי צבעי ראל  המופיעים בקטלוג שלנו.

מערכות מדפי ספריה

בחברתנו ניתן להזמין מדפים לספריה לפי מידות בהתאמה אישית. המדפים מורכבים עם ברגים בחלק העליון והתחתון בלבד, ובאמצע מחוברים ע"י קליפסים.

מדפים לחדרי קירור (פח מגולוון)

בין מוצרינו השונים, חברתינו משווקת מערכות מידוף לתצוגה בחנויות, כגון מדפי בינקל בתלייה לקיר בצבע לבן או קרם (תמונות בקטלוג), וגם מידוף גונדולה לאמצע ומדפי פרמידה, כולל קנט מחיר. המדפים נועדים לאחסנה של מוצרים קלים וגם

בחברתינו משווקים מוצר חשוב נוסף, מידוף מגולוון או נירוסטה לחדרי קירור או למטבחים.

כידוע גם בחדרי קירור וגם במטבחים ישנה לחות גבוה ורטיבות של מים, לפיכך יש להתאים את סוג המדף שיהיה מפח מגולוון או נירוסטה, הדגם המקובל שאנו משווקים הוא המידוף הרגיל הסופר סלוט פח מגולוון הכולל כיפופי קנטים של 4 ס"מ, וכולל ציפוי לקה השומר על איכות ואריכות ימים של המדף גם בתנאי לחות גבוהים במיוחד.

מועד אספקה של מוצר זה כ- 10 ימים.

כבדים עד לעומס של 100 קילו למדף.

אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום
03-6870920 או השאירו פרטים להזמנת שיחה חוזרת

הוראות התקנה למידוף רגיל (סופר סלוט)

  1. יש להתקין רגליות פלסטיק בבסיס העמודים
  2. התקנת המדפים רצוי באופן אופקי, כשהמדף מונח בצורה מאוזנת על הרצפה.
  3. יש להרכיב מדף עליון ותחתון ולהמשיך את שאר המדפים עם ברגים ואומים ולמקם את המדפים לפי הגובה הרצוי (יש חורים בעמוד כל 5 ס"מ)
  4. בסיום יש לעגן לקיר באמצעות דיבלים דרך העמודים מאחור.

הוראות התקנה למידוף מודולרי מגולוון (ללא ברגים)

  1. יש לחבר את רגליות הפלסטיק לעמודים למעלה ולמטה.
  2. אופן הרכבת המסגרות: יש להרכיב כל 2 עמודים עם 3 מחברים, לחזק באמצעות פטיש סיליקון, ולהקפיד שכיוון העמודים יהיה שהחריצים המרובעים הקטנים יהיו מעל החריצים הגדולים (תמונת המחשה בקטלוג).
  3. אופן הרכבת הקורות:  יש להרכיב בצורה סימטרית את הקורות בין המסגרות, ולהקפיד להכניס את השיניים של הקורות לתוך מגרעות העמודים, באמצעות פטיש סיליקון.
  4. הנחת הסיפונים על הקורות ולסיום מומלץ לעגן לקיר.